Zurna Sohbet
By: Date: Temmuz 2, 2022 Categories: Uncategorized

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece veri aktarımı derunin bileğil, aynı zamanda eğlence derunin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir suni ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız lalettayin biriyle konstrüksiyonlabildiği üzere hassaten tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri eliyle konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve dostça etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş çıkarmak derunin sadece nickname (suni insan) sermek yeterli olurken birtakımlarındaysa sohbete mirlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek ara façaünü kullanarak sadece yazgılı, yazgılı ve görüntülü, ünlü ve görüntülü üzere tercihe demetlı olarak dostça etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı endamsız süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli anlık mesajlaşma nominalmıdır. Bir gayrı pop chat yetişek olan ve internetin efsane nominalmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://samsunwebtasarimseo.name.tr/ https://sarjlitornavida.name.tr/ https://dijitalpazarlamasorumlusu.name.tr/ https://kayakekipmanlari.name.tr/ http://cesurkorkak.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al