Yükselen Burç Nedir?
By: Date: Mayıs 7, 2023 Categories: Uncategorized

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve vesair felek cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir felek marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına doğrultu veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı altında yapılır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri gibi kişisel detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında rast adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve kere gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mekân tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl süresince hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Zaman de insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin nispet göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla tevellüt haritası yorumlamak, yabanlık analizi yapmak, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, mizaç astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt evveliyatına, saatine ve yerine bakılırsa hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin banko bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için daha ziyade malumat sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birmebzul terimle önlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt evveliyatına bakılırsa belirlenir ve birmebzul kişiye bakılırsa yabanlık ve gelecekteki olaylar için malumat verebilir.

  2. Kükremek ıtır: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar ciğerin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Tevellüt haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı gibi yaşlakin şekline alamet değer.

Burç yorumlaması için çok ziyade malumat sahibi tamamlanmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Fehva Mazmunı
Tevellüt haritası Bir kişinin tevellüt çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için malumat verir.
Natal harita Tevellüt anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir başka gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, rast bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, istikbal tahmini ve daha dayanıklı çok husus için malumat tevdi dair epey bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://samsunwebtasarimseo.name.tr/ https://sarjlitornavida.name.tr/ https://dijitalpazarlamasorumlusu.name.tr/ https://kayakekipmanlari.name.tr/ http://cesurkorkak.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al