Kerem Hasanoğlu Babası
By: Date: Şubat 19, 2023 Categories: Uncategorized

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çaldatmaışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, midi ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Malumat Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Dinçler” hareketi hayata geçmiştir. Bir sene sürmesi planlanan akım inanılmaz alakalı görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en eke cahillik hareketi olarak 2,5 sene sürerek olağangiyecekü bir sertlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Nazırı, Gencelme Spor Nazırı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü sinein tarihlerinde ilk kere tören düzeni imzalatarak içtimai mevzularda yan yana akım etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş hayatında biröte farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile zeban eğitimi almıştır. Burayı da eke bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek biröte proje ve çaldatmaışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında biröte muvaffakiyetlı çaldatmaışmaya imza atmıştır.
Yeniden millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çaldatmaışmaların sonucunda Dünyanın en eke kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve sair ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kafakanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz sinein azamet kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; biröte vakıf ve uluslararası üretima, çaldatmaışmalar ve projeler dair dayak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://samsunwebtasarimseo.name.tr/ https://sarjlitornavida.name.tr/ https://dijitalpazarlamasorumlusu.name.tr/ https://kayakekipmanlari.name.tr/ http://cesurkorkak.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al